Skaitytojų klubas bibliotekoje

Skaitytojų klubas bibliotekoje

 „Kartais vakare, baigusi dienos rūpesčių maratoną, prieš nugrimzdama į miegą, pagalvoju: kaip gerai būtų dar paskaityti, bet neturiu jėgų”, – pasakojo Ieva. Bibliotekoje ji lankosi retsykiais, nereguliariai, vis žadėdama sau daugiau skaityti ir vis atidėliodama pažadų įgyvendinimą.

Kas sutrukdo siekti tikslo? „Dažniausiai – motyvacijos stoka“, – atsidūsta Ieva. Jeigu jaučiatės panašiai, biblioteka nori Jums padėti! Skaityti drauge ir dalytis patirtimis – geriausias motyvacijos generatorius, garantuojame. Tad ateikite į Knygų mylėtojų klubą Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Garliavoje, Vytauto g. 21.

Kodėl verta prisijungti ir ką čia rasite? Pasakysime trumpai:

 ▬ Svarbiausia – ne perskaitytų knygų skaičius ar išmintingų citatų ilgis, o nuoširdumas, bendravimas, šilta bičiulystė prie puodelio arbatos, šiugždant knygų puslapiams.

▬ Skubančių žmonių skubančiame pasaulyje valandėlė su knyga yra tapusi prabangos dalyku. Bet investavę į save – niekada nesigailėsite!

▬ Knygų mylėtojų klubo dalyviams nėra jokių nario mokesčių. Siūlydami Jums investuoti į save, turime omenyje: įdėkite pastangų, kad susikurtumėte kokybišką laisvalaikį. Nes valandėlė ramybės su knyga ir jaukus, bičiuliškas perskaitytų tekstų aptarimas teikia didžiulę dvasinę naudą, neutralizuoja vidines įtampas, stiprina psichologinį atsparumą išorinėms grėsmėms ir informacinio triukšmo chaosui.

Knygų užburtos

„Laukiame kiekvieno, kuriam įdomu pasidalyti nuomone, susipažinti su įdomiais žmonėmis, o galbūt netgi atrasti knygą, kuri pakeis Jūsų gyvenimą“, – entuziazmu dalijasi vyr. bibliotekininkė Živilė. „Įprastai susitinkame kartą per mėnesį, tiksliau – paskutinį mėnesio trečiadienį, bet skaitymo tempą lanksčiai derinsime prie klubo narių galimybių“, – kaip visuomet diplomatiška išlieka Edita.

Vadinasi, vienintelis dalykas, ką reikia turėti norint prisijungti, – meilė knygoms. Kaip manote, gal tai kaip tik apie Jus?

Ką daryti?

▬ Jei turite klausimų arba norite prisijungti prie Knygų mylėtojų klubo, rašykite el. paštu: [email protected]

▬ Susitikę aptarsime, ką Jūs mėgstate skaityti, kokie literatūros žanrai Jums patraukliausi, kokių lūkesčių turite ir visas papildomas naudas, paversiančias būsimus klubo susitikimus nepaprastai malonia knygų ir bendravimo terapija.

▬ Pasidalykite šia informacija su tais, kam gali būti aktualu.