Skaitmeninio kūrybiškumo konkursas „Draugiškas gamtai namas“

Kviečiame dalyvauti konkurse!

Konkursas vyks nuo 2024 m. kovo 20 d. iki rugsėjo 30 d.

Konkurse gali dalyvauti 8–13 metų Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos padalinių registruoti lankytojai.
Konkurso dalyviai skirstomi į tris amžiaus grupes, į kurias bus atsižvelgiama vertinant jų pateiktus kūrybinius darbus:

I amžiaus grupė: 8–9 metų;

II amžiaus grupė: 10–11 metų;

III amžiaus grupė: 12–13 metų.

Konkurso tema – draugiškas gamtai namas.

Moksleiviai turi sukurti namo projektą „Minecraft“ žaidimo aplinkoje, jį nufotografuoti iš vidaus ir išorės, aprašyti kaip ir kodėl jų namas yra draugiškas gamtai ir neteršiantis aplinkos. Projekto įgyvendinimui rekomenduojama ieškoti informacijos knygose, enciklopedijose ir internete.

Kūrybiniai darbai – moksleivio sukurto „Minecraft“ programos aplinkoje draugiško gamtai namo projekto skaitmeninės nuotraukos (ne daugiau kaip 9 vnt.) iš išorės ir vidaus bei laisvos formos projekto aprašymas (ne ilgesnis kaip A4 formato lapas).

Gamtai draugiško namo projekto nuotraukos gali būti fiksuojamos fotografuojant kompiuterio ar kito įrenginio ekraną telefonu arba naudojantis įvairiomis ekrano vaizdo fiksavimo programėlėmis.

Kūrybiniams darbams taikomi šie reikalavimai:

• Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai turi būti kuriami naudojant kūrybinį „Minecraft“ režimą vietiniame tinkle arba kūrybiniame šio žaidimo serveryje.
  • Konkursui kūrybinius darbus galima projektuoti bibliotekose ir namuose, turimuose skaitmeniniuose įrenginiuose.
  • Darbai konkursui privalo būti sugalvoti, suprojektuoti ir įgyvendinti pačių moksleivių.
  • Darbai konkursui negali būti kopijuoti iš interneto.
  • Vienas dalyvis arba viena komanda gali registruoti tik vieną kūrybinį darbą.
  • Konkurse gali dalyvauti pavieniai moksleiviai arba moksleivių komandos, sudarytos ne daugiau kaip iš 3 asmenų.
  • Projekto aprašyme turi būti aiškiai nurodytas autoriaus vardas, pavardė ir amžius.
  • Kitos asmeninės ir kontaktinės informacijos (dalyvio telefono numeris, adresas, el. pašto adresas, mokyklos pavadinimas ir pan.) konkursinio darbo pristatymo aprašyme neturi būti. Šią informaciją privaloma pateikti atskiroje dalyvio anketoje.

REGISTRACIJA

• Konkurso dalyvis konkursinį darbą su dalyvio anketa turi pateikti per specialiai sukurtą dalyvio formą https://forms.gle/QWWVdGzYHb1SoKJY6
  • Konkursinį darbą galima išsiųsti tik prisijungus prie savo „Gmail“ el. pašto dėžutės. Užpildžius duomenis ir prisegus failus, reikia paspausti mygtuką „Pateikti“ (angl. „Submit“).
  • Jeigu konkurso dalyvis naudoja kitą el. pašto dėžutę („Outlook“, „Yahoo“ ir kt.), sukurto „Minecraft“ programos aplinkoje draugiško gamtai namo projekto skaitmenines nuotraukas (ne daugiau kaip 9 vnt.) bei laisvos formos projekto aprašymą (ne ilgesnis kaip A4 formato lapą) gali atsiųsti el. paštu registracija@krsvbiblioteka.lt, bet dalyvio anketą privalo užpildyti šioje specialioje formoje https://forms.gle/gfk43bHQom6bzYrN9

KONKURSO NUOSTATAI

Pasiteirauti dėl konkurso sąlygų galite el. paštu registracija@krsvbiblioteka.lt arba telefonu (8 37) 549 120.