Fotomenininkės Kristinos Meilutės fotografijų paroda „Pasikalbėjimai su Nida“

Kviečiame pasigrožėti fotomenininkės Kristinos Meilutės fotografijų paroda „Pasikalbėjimai su Nida“ Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje.

„Nida – tai beribis, neišsenkamas kūrybos šaltinis ir laisvės pojūtis. Jūros, kopų, miško grožis gniaužia kvapą. Kaip norėtųsi visą šitą trapų grožį išsaugoti ateities kartoms ir darniai gyventi su gamta. Pustomos kopos ypač jautriai reaguoja į žmonių lankymąsi. Baltijos jūros priekrantė ir šiaurinė Kuršių marių dalis ties Kuršių Nerija yra svarbi migruojantiems bei žiemojantiems vandens paukščiams. Jūroje ir mariose veisiasi žuvys, miškuose – žvėrys ir visi jie nori gyventi. Kaip aš galiu padėti jiems išlikti? Bent jau susirinkti šiukšles, nepadegti miško, neteršti vandens, elgtis sąmoningai ir atsakingai. Juk tik mes patys esame atsakingi už aplinkos puoselėjimą, švarą ir grožį. Tikiuosi, kad paroda suteiks peno refleksijoms apie asmenines kiekvieno mūsų atsakomybes ir santykį su aplinka“, – sako fotomenininkė Kristina Meilutė.

Paroda bibliotekoje veikia rugsėjo 16–30 d.

PARODOS PRISTATYMAS: rugsėjo 26 d. 17.30 val.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka,
III aukštas, Konferencijų salė,
Vytauto g. 21, Garliava