Ebru tapybos paroda

Ebru tapybos paroda

Net šešis mėnesius Kauno rajono bendruomenę džiuginęs projektas „Susitikime pokyčiams!“ – jau finišo tiesiojoje.

Garliavoje ir Vilkijoje vyko daugybė projekto veiklų: kartą per mėnesį – susitikimai su Lietuvoje žymiais psichologais ir psichoterapeutais, diskusijos apie jų parašytas ir tarp skaitytojų labai išpopuliarėjusias knygas; kartą per savaitę – gongų muzikos terapijos seansai; taip pat meninės edukacijos – piešimas ant vandens ebru technika.

Šiuo metu Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, III aukšte, Konferencijų salėje eksponuojami darbai, ebru technika atlikti projekto dalyvių Garliavoje ir Vilkijoje vykusių piešimo ant vandens edukacijų metu. Edukacijose dalyvavo per 70 žmonių, o parodai buvo atrinkti originaliausi, gražiausi jų darbai.

Projektas „Susitikime pokyčiams!“ išsiskyrė aktyvių meninių bei edukacinių veiklų, stiprinančių emocinę sveikatą ir ugdančių kultūrines kompetencijas, gausa. Lapkričio 24 d., 17.30 val., kviečiame nepraleisti projekto baigiamojo renginio, kurį moderuos psichologė Evelina Savickaitė-Kazlauskė. Diskusijoje su psichologe pasvarstykime, už ką gyvenimui esame dėkingi, nes pozityvus mąstymas yra tiesiausias kelias į teigiamas gyvenimo permainas.