Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo paroda „Saulė mano širdyje“

Anzelmo Matučio eilėraščių knygos „Saulė mano širdyje“ iliustracijų paroda

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka,
Vytauto g. 21 (III aukštas, Parodų salė),
Garliava
2024 m. Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas išleido Anzelmo Matučio eilėraščių knygą „Saulė mano širdyje“. Knygos iliustracijas kūrė Kauno rajono Domeikavos gimnazijos mokiniai (mokytoja Liudmila Karmonienė). Bibliotekoje eksponuojame šios knygos iliustracijų parodą ir kviečiame Jus apsilankyti!

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, įkurtas 2007 metais, globoja talentingus menui ir gabius sportui vaikus, teikia labdarą bei pagalbą asmenims, kurių socialinė padėtis neleidžia jiems patiems pasirūpinti savimi, taip pat kasmet išleidžia po knygą. Šios knygos tradiciškai dovanojamos Kauno rajono pirmokams ir bibliotekoms. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, greta Kraštotyros ir rašytinio paveldo skaityklos, eksponuojamas Aurelijos Makūnienės fondo išleistų knygų rinkinys – kviečiame skaityti.

Išsamiau apie fondo veiklą skaitykite čia.