Psichologė Ramunė Murauskienė: „Rytinė kava su narcizu“

Psichologė Ramunė Murauskienė: „Rytinė kava su narcizu“

Įrašas: 2023-04-20

Produktyvi rašytoja ir psichologė Ramunė Murauskienė kviečia į ką tik išleistos jau devintosios savo knygos pristatymą. „Rytinę kavą su narcizu“ aptarsime balandžio 20 d. 17.30 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Kaip ir ankstesnėse aštuoniose knygose, autorė nesiūlo sudėtingų psichologijos mokslo teorijų, o tiesiog dalijasi aštriai žeidžiančiais asmeniniais išgyvenimais, nes garsiai papasakota viena istorija gali išgelbėti tūkstančius.
 
„Aš esu Ramunė. [...] Aš patyriau fizinį smurtą, psichologinį smurtą, emocinį smurtą, ekonominį smurtą ir grasinimus susidoroti. Aš patyriau ilgalaikį persekiojimą. Aš buvau ir esu su šiuo smurtu viena, nes Lietuvoje nėra pagalbos sistemos narcizų aukoms ir jų vaikams.“
 
Narcisizmas – tai psichologinis sutrikimas, kuomet žmogus save pervertina, nemato jokių savo trūkumų, negeba jausti empatijos, suvokti kitų žmonių jausmų. Į moteris, gyvenančias su narcizais vyrais, psichologė kreipiasi su gilia užuojauta ir siūlo savo pagalbą: „Nelik viena, susirask mane. Aš galiu tau padėti.“
 
Galbūt ir savo aplinkoje atpažinsite užsimaskavusių arba atvirų narcizų? O gal tiesiog susimąstysite, kaip svarbu poros santykiuose nepamesti galvos, neatsiduoti jausmams beatodairiškai – išsaugoti savo vertės pajautimą ir meilę sau. Ateikite. Pakalbėsime.

Diena, laikas: Ketvirtadienis, 17.30 val.
Vieta: KRSVB, Vytauto g. 21, Garliava