Vasariški aromatai

Rankdarbių kūrimo klubas „Susitikime kūryboje“ netinginiauja net vasarą. Išradingos veiklos pritaikomos prie karštojo sezono, kad teiktų ne tik kūrybinį malonumą, bet ir labai konkrečią praktinę naudą. Šįsyk susibūrusios klubo narės ėmėsi savo mėgstamo triuko – vėl iškvėpino visą biblioteką. Aišku, dėl to nesupyko nei lankytojai, nei darbuotojai.

Klubo „Susitikime kūryboje“ pasigaminti įvairiaspalviai rankų darbo muiliukai ir vonios burbulai – puiki kvapni atgaiva po karštos vasaros dienos. Visuose gaminiuose dominavo natūralūs ingredientai, pasižymintys stipriomis veikliosiomis savybėmis, pavyzdžiui, levandos turi raminamąjį poveikį, o kavos tirščiai – valomąjį ir tonizuojamąjį.

Jei prie klubo veiklų mielai prisijungtumėte ir Jūs, rašykite: [email protected]

Susitinkame kiekvieną ketvirtadienį, 11.00 val., bibliotekos III aukšte, dailininkės studijoje. Narystė klube nieko nekainuoja.