„Vasarą su knyga“ prisimenant

Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdis, įvykęs Kaišiadorių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, buvo itin produktyvus. Nusibrėžti svarbūs kelrodžiai, padėsiantys 2024-aisiais sklandžiai plėtoti medijų ir informacinio raštingumo programą, o apžvelgiant 2023-iųjų rezultatus, apdovanotos geriausiai skaitymo akcijoje „Vasara su knyga“ pasirodžiusios bibliotekos. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka užėmė antrąją vietą Kauno regione.
„Kasmet Kauno rajonas užima prizinę vietą tarp Kauno regiono bibliotekų. Džiugina ir aktyvus bibliotekininkų darbas, ir neblėstantis bendruomenių noras skaityti, iššūkio sustiprinamas literatūrinis azartas. Akcija „Vasara su knyga“ puiki tuo, kad skatina žmones ne tik skaityti, bet ir bendrauti, dalytis rekomendacijomis, patarti vienas kitam, kokia knyga pati įdomiausia atliekant vieną ar kitą iššūkio užduotį. Be to, sekdami skaitymo iššūkio rengėjų suformuluotomis užduotimis žmonės plačiau, įvairiapusiškiau pasidomi literatūros asortimentu, atranda naujų įdomių autorių ar prisimena anksčiau mėgtus. Juk norėdamas įvykdyti iššūkio užduotį kartais turi perskaityti tokių knygų, kokių niekada nebūtum pats savo iniciatyva išsirinkęs. Ir kaip smagu, kuomet tarp jų atrandi neįtikėtinai vertingų kūrinių!“ – daugybę naudų įžvelgė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė. Pasak direktorės, mūsų dienomis skaitymo skatinimo iniciatyvos yra itin svarbios ir laukiamos.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalijasi gauto apdovanojimo džiaugsmu su visų trisdešimties padalinių darbuotojais ir visais visais bibliotekos lankytojais. Dėkui Jums, kad mylite knygas. Skaitydami toliau, nekantriai laukiame naujos „Vasaros su knyga“.