Svarbūs klausimai Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdyje

Spalio 27 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje susirinkusių Kauno regiono bibliotekų atstovų darbotvarkė nestokojo rimtų klausimų ir užduočių. Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdžio metu buvo aptarti bibliotekų dabarties iššūkiai, o svarbiausia – akcentuotos artimiausių ateities veiklų trajektorijos.

Posėdžio šeimininkė – Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka – svetingai sutiko koleges: bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė kiekvienai iš posėdyje dalyvavusių bibliotekų įteikė Kauno rajono paveldą aktualizuojantį inovatyvų edukacinį stalo žaidimą su QR kodais „Būkime keliautojais ir atradėjais“, kurį sukūrė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Virginija Tamašauskienė su komanda.

Taip pat buvo apdovanotos bibliotekos, geriausiai pasirodžiusios skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“.

Džiugu pažymėti, kad posėdžio metu ne kartą buvo akcentuota bibliotekų partnerystės svarba. Veikdamos drauge bibliotekos gali kultūros sklaidą padaryti dar efektyvesnę ir sukurti dar didesnę vertę visuomenei.