Stalo žaidimų popietė bibliotekoje: THE CREW

Kiekvieną ketvirtadienį nuo 15.00 val. kviečiame bibliotekoje smagiai praleisti laiką žaidžiant stalo žaidimus. Asortimentas gausus, o veikla maloni ir naudinga tiek mažiems, tiek dideliems.

Laukiame bibliotekos I aukšte, Vaikų centre, kiekvieno, norinčio suderinti naudingą smegenų mankštą ir žaidybinę pramogą.

Šį ketvirtadienį pristatome stalo žaidimą
THE CREW (liet. „Įgula“)

„The Crew“ yra misijų vykdymu pagrįstas bendradarbiavimo ir apgaulės kortų žaidimas. Misijas įvykdyti pavyks tik tada, jeigu dirbsite kartu kaip komanda.

Siužetas trumpai: po ilgų diskusijų 2006 metais buvo nuspęsta panaikinti Plutono kaip devintosios mūsų Saulės sistemos planetos statusą. Tačiau praėjus vos keleriems metams pasirodė sensacinga žinia – Saulės sistemos pakraštyje gali būti devintoji planeta! „The Crew“ ieško kosminio erdvėlaivio įgulos, kad kartu galėtų leistis į misijas, kurias įveikus paaiškės, ar devintoji planeta išties egzistuoja...

Tai kosmiškai geras kortų žaidimas, susižėręs gausybę apdovanojimų, tarp jų ir prestižinį 2020 m. KENNERSPIEL DES JAHRES!

Apsilankykite mūsų žaidimų popietėje, vykstančioje kiekvieną ketvirtadienį nuo 15.00 val.