Skaityti skatiname inovatyviai

Ne paslaptis, kad išmaniąsias technologijas įgudę valdyti šiuolaikiniai vaikai mėgsta inovatyvias užduotis. Bibliotekoje jie turėjo galimybę išbandyti jėgas literatūriniuose pabėgimo kambariuose, o sėkmingiausiai įveikę užduotis džiaugėsi sveikinimais ir prizais.

Kauno rajono ir Kauno miesto ilgalaikio projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės, taikant IKT“ konkurso „Gera turėti draugą“ tikslas – ugdyti sąmoningo skaitymo ir komandinio darbo įgūdžius. Kauno rajono mokyklų 3–4 klasių moksleiviams skirtą renginį pradėjo Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė. Tardama sveikinimo žodį, ji pabrėžė, kaip svarbu šiuolaikinių technologijų dominuojamame pasaulyje išlaikyti glaudžią draugystę su knyga, pasidžiaugė, kai vaikai patvirtino labai mėgstantys skaityti, ir palinkėjo visiems sėkmės įveikiant konkurso užduotis, kurias parengė ir renginį vedė Jolanta Vaitkevičienė, Kauno r. Akademijos Mokykla-darželis Gilė pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, jai talkino bibliotekos kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Živilė Žukauskienė.

Sėkmingiausiai konkurso užduotis įveikė Kauno r. Mastaičių mokykla - daugiafunkcis centras moksleiviai; garbingą antrąją vietą užėmė Zapyškio pagrindinė mokykla atstovai, trečioji atiteko Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija auklėtiniams. Vėliau konkurso dalyviai leidosi į kelionę po Kauno rajoną su „Ozobot“ robotukais, vadovaujami vyr. bibliotekininkės Vaivos Steponaitienės.

Nuoširdžiausi sveikinimai konkurso nugalėtojams! Visiems renginio dalyviams linkime patirti dar daug nepakartojamų nuotykių literatūros pasaulyje ir dalijamės keliomis konkurso bei edukacijos akimirkomis.