Prasmingi darbai

„Bibliotekos ir leidyklų sklandus bendradarbiavimas ženkliai prisideda prie knygų ir informacijos prieinamumo gerinimo, kultūros sklaidos“, – įsitikinusi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Jolita Simuntytė.

Prasmingas ilgametis ryšys sieja biblioteką su K. Mickevičiaus Leidykla Briedis. Kiekvienais metais leidykla skiria bibliotekai paramą knygomis, o šiemet leidyklos iniciatyva skirta parama ženkliai viršijo ankstesnių metų apimtis. Viešosios bibliotekos ir padalinių fondus papildė net 320 egzempliorių naujų knygų už 1500 Eur!

Leidykla Briedis savo veiklos viziją sieja su visuomenės augimu: „Turime galimybę leisti tai, kas mūsų visuomenę praturtintų, darytų kritiškesnę, labiau apsišvietusią [...]. Todėl leidžiamos istorinės, karinės, šviečiamosios tematikos knygos, siekiama į lietuvių kalbą išversti išliekamąją ir mokslinę vertę turinčių knygų, rasti iškilių autorių.“
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja leidyklai. O lankytojus, kaip visuomet, kviečiame skaityti. Išsamios informacijos apie gautas naujas knygas teiraukitės bibliotekininkų.