Poezijos knygą „Įsitvėrimai“ bibliotekoje pristatė Rimvydas Stankevičius ir Andrius Bialobžeskis

Poetas Rimvydas Stankevičius ir aktorius Andrius Bialobžeskis sukūrė prasmingą bei jaudinantį vakarą Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Dviejų kūrėjų draugystė, besitęsianti bemaž 25 metus, didžiojoje bibliotekos salėje virto giliu ir nuoširdžiu kūrybiniu dialogu. Poetinio jautrumo prisodrintų žodžių ir autentiško aukštųjų akimirkų ilgesio visa apimantis srovenimas pagavo klausytojus ir nusinešė sraunioje savo tėkmėje.

Vienas kitam jie negailėjo nei komplimentų, nei kritikos. Andrius žavėjosi, jog „visos Rimvydo knygos, kurių yra štai kiek daug, – kaip skirtingi žvaigždynai, skirtingos galaktikos“, o Rimvydas konstatavo įsisenėjusias Andriaus kirčiavimo problemas.

Vis pasikeisdami, Rimvydas ir Andrius skaitė ir apmąstė tiek knygos „Įsitvėrimai“ tekstus, tiek naujuosius, sudarysiančius dar begimstančią Rimvydo knygą. Skaitymus papildė jaudinantys gyvenimiški pasidalijimai. Virpulį kelia mintis, jog Garliavoje susirinkę klausytojai – pirmieji, išgirdę eilėraščius iš būsimos knygos. O kad dar rimtesnį virpulį ir alinančią nekantrą pajustumėte, išduosime, jog tos naujosios ir neišvengiamai link Rimvydo gimtadienio artėjančios knygos pristatymas garliaviečiams ir svečiams yra labai smarkiai tikėtinas. Jau netrukus. Sekite bibliotekos informaciją ir „pagooglinkite“, kada Rimvydo gimtadienis, o gal dar ir jo kūrybos tuo pačiu paskaitinėkit, nes, kaip jau nujaučiate, tikrai verta.

Ačiū svečiams už vakaro įspūdžius, publikai – už atvirumą jiems.

Nors gyvame susitikime besiskleidžiančio betarpiškumo ir poezijos išgyvenimo intensyvumo nepajėgia atkurti jokios medijos, vis dėlto negalėjusius vakar apsilankyti bibliotekoje kviečiame pažiūrėti susitikimo vaizdo įrašą:
Bibliotekos II aukšte, Suaugusiųjų abonemente, Jūsų laukia Rimvydo Stankevičiaus knygų paroda.