Pažinkime šiandienos kūrėjus

Penktadienį bibliotekoje įvyko pirmasis renginys iš renginių ciklo „Pažinkime šiandienos kūrėjus“. Tai Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuotas projektas, kuriuo skatinama domėtis šalia mūsų esančiais kūrėjais. Kauno rajone gyvenanti, bet visos Lietuvos vaikams pažįstama poetė Zita Gaižauskaitė yra itin mylima už nuotaikingus vaidinimus, kuriuose ji pristato savo kūrybą ir įtraukia renginio svečius į tikrą poezijos šventę. Būtent taip nutiko ir šįkart su Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos 1a ir 4a klasės mokiniais (kuriuos atlydėjo mokytojos Dovilė ir Neringa).
Interaktyvią poetinę šventę sekė sveikinimai poetei gimtadienio proga, nes vasarį Zita Gaižauskaitė švenčia gimtadienį. 4a klasės mokiniai deklamavo poetės kūrybą, tuomet buvo pristatytas meniškas vaizdo siužetas poetės kūrybos motyvais (jį režisavo Sandra Žydaitienė; eilėraščius skaitė Irma Bukauskaitė; vaizdo medžiagą padėjo montuoti savanorė Lėja Ališauskaitė ir Dainora Minkevičiūtė):
Šventę vainikavo Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus pirmininkės Daivos Jankauskienės sveikinimo kalba ir Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos l. e. p. direktorės pavaduotojos Jurgitos Bartkevičiūtės įteikta padėka poetei už vaikiško pasakų ir stebuklų pasaulio įprasminimą poetiniu žodžiu, už galimybę vaikams pabūti poezijos personažais ir lavinti skambios, vaizdingos, ritmingos kalbos pojūtį, už įtraukias ir kūrybiškas edukacines programas, ugdančias meilę knygai ir puoselėjančias knygos kultūrą.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka sveikina vaikų poetę Zitą Gaižauskaitę su gimtadieniu – ačiū, kad esate!