Pasaulinei gyvūnų globos dienai artėjant

Kauno rajono Mastaičių mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo grupių „Atradėjai“ ir „Žingeidukai“ ugdytiniai apsilankė Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikiančioje „Jaunojo žolinčiaus akademijoje“, kurią sumaniai ir įtraukiai veda bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė.

Mariaus Lasinsko knygos „Vaistažolių pasakos“ skaitymą edukatorė susieja su sensorinėmis patirtimis ir su gamtos pažinimo pradžiamoksliu. Lietuvos vaistažolių įvairovė – stulbinanti, o dar smagiau, kai galima jų pavyzdžius ne tik pamatyti, bet ir paliesti, pauostyti, o savo pojūčius – reflektuoti ir kilusiomis mintimis pasidalyti su draugais. Sensorines patirtis dar labiau praturtino savitas muzikos instrumentas – kalimba, papildęs knygos skaitymą, taip pat augalų atspaudai, atlikti edukatorės pademonstruota grafikos technika.

Beje, į edukacijas vaikai atėjo ne tuščiomis rankomis! Kauno r. Mastaičių mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo grupės „Atradėjai“, „Tyrinėtojai“, „Gudručiai“ (mokytojos Nerija Štikovienė, Dalia Dvylienė, Violeta Balčiūnaitienė, Ilona Juozapavičienė) atnešė į biblioteką eksponuoti savo darbelių parodą „Mano pasaulio gyvūnai“. Šią parodą, skirtą Pasaulinei gyvūnų globos dienai (švenčiamai spalio 4-ąją), galite apžiūrėti bibliotekos I aukšte, Vaikų centre.