Nemokamas būrelis moksleiviams

„Tyrinėjame 3D pieštukų valdymą“, „atrandame naujas kūrybines galimybes“, „praktikuojamės, kuriame originalius darbelius“ ir „nekantraujame surinkti didesnį kiekį savo kūrinių“, kad galėtume jų ekspozicija „papuošti bibliotekos erdves“ – taip apie būrelio „Menas ir technologijos“ veiklas pasakoja jo dalyviai.

„Naudojamos priemonės nuolat keičiasi, kad moksleiviai išbandytų kuo platesnį inovatyvių veiklų spektrą, tad baigę su 3D pieštukais imsimės 3D modeliavimo su „TinkerCad“ programa“, – šypsodamasi intriguoja būrelio vadovė Vaiva Steponaitienė.

Kai paklausiame, ko būrelyje išmoko, vaikai vardija daugybę teigiamybių: „tapau kruopštesnė“, „man lengviau bendrauti, susiradau naujų draugų“, „atkreipiu dėmesį į dalykus, kurių anksčiau nepastebėdavau“, „man smagu padėti draugams, paaiškinti, jeigu jie ko nors nesupranta, o aš suprantu“, „apie save sužinojau daug naujų dalykų, pavyzdžiui, kad esu daug kūrybingesnis, negu maniau“.

Šiuo metu būrelyje dar turime laisvų vietų. „Menas + technologijos“ kviečia Tave, jeigu:

▬ esi 5–6 klasės moksleivis,

▬ degte degi aistra kūrybai ir naujosioms technologijoms,

▬ nori lavinti kūrybiškumą ir skaitmeninius įgūdžius,

▬ Tau rūpi išmokti kurti trimačius modelius ir spausdinti 3D spausdintuvu,

▬ domiesi, kaip kurti vaizdo klipus ir plakatus,

▬ norėtum įgusti naudotis vaizdo ir garso kūrimo bei redagavimo programomis, kitais moderniais kūrybos įrankiais (3D pieštukai ir spausdintuvas, programėlės „Canva“, „Capcut“, „Krita“ ir kt.).

Registruokis (8 37) 549 120 arba [email protected] į nemokamą būrelį „Menas+technologijos“ 5–6 klasių moksleiviams.

Kada?

Antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00 val. Trukmė 60 min.

Kur?

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka,

Vytauto g. 21, Garliava