Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 5 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje išradingai ir smagiai šventėme naujų mokslo metų pradžią.
Į šventinę „Kelionę Hogvartso ekspresu“ išsirengusios dvi antrokų klasės iš Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos pramogavo stebuklingame Hario Poterio pasaulyje. Vaikų azartą kurstė bibliotekos planšetėse vyr. bibliotekininkės Sandros Žydaitienės pateiktas interaktyvus edukacinis žaidimas apie fantastinius gyvūnus, taip pat vyr. bibliotekininkės Vaivos Steponaitienės vedami stalo žaidimai Hario Poterio tema. Daugelis nepraleido galimybės įsikūniję į knygos personažą sudalyvauti fotosesijoje su originalia atributika.
Paskui moksleiviai išmėgino jėgas spėliodami J.K. Rowling plunksnai priklausančių burtažodžių reikšmes, jiems išradingai pagelbėjo bibliotekos dailininkė ir interaktyvių instaliacijų autorė Dainora Minkevičiūtė. O kad literatūriniai burtažodžiai skambėtų paveikiau, Kristina Meilutė pakvietė vaikus pasigaminti burtų lazdeles. Kiekvienas išdailino kūrinį, kiek leido fantazija. Štai tokia magiška Mokslo ir žinių dienos šventė, tikimės, įkvėpė vaikus siekti išminties bei mokslo viršukalnių. To jiems ir linkime.