Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos konkursas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama knygynų tinklu „Vaga“ ir viešosiomis bibliotekomis, ketvirtą kartą kviečia skaitytojus dalyvauti kūrybiškiausios anotacijos konkurse ir pristatyti savo mėgstamiausią knygą. Svarbu KŪRYBIŠKUMAS, todėl anotacija gali būti eiliuota, eseistinė, akademinė ar net gali turėti parodijos bruožų.

Minėdami 700-ąjį Vilniaus gimtadienį, įvedame vieną papildomą taisyklę: anotuojamoje knygoje turi būti aprašytas, paminėtas, vienu ar kitu aspektu atsiverti Vilnius.

Konkurse kviečiami dalyvauti moksleiviai, studentai, visi kiti literatūros mėgėjai – plunksną jau įvaldę ar mėgstantys rašyti kartkartėmis. Konkurso dalyviai rungsis keliose amžiaus grupėse.

Laimėtojai bus apdovanoti Nacionalinės bibliotekos ir knygynų tinklo „Vaga“ prizais.

Daugiau informacijos: https://lnb.lt/naujienos/10771-skelbiamas-kurybiskiausios-anotacijos-konkursas-pasaulis-mano-knygu-lentynoje-2