Kviečiame šokti!

• Balandžio 7-ąją, švęsdami Pasaulinę sveikatos dieną, dovanojame Jums dovaną: kvietimą šokio žingsneliu atsikratyti žiemos stingulio bei tingulio, pajudėti nuotaikingos muzikos ritmu ir žvalesniems, energingesniems, pozityvesniems įžengti į artėjančią vasarą!
• Stimpanko stiliaus šokis – tai ir graži muzika, ir sveikatinantis judesys, ir puiki bendraminčių kompanija. Kviečiame tapti bendruomeninės šokio iniciatyvos dalimi.
• Nuo balandžio 12 dienos trečiadieniais 15.30 val. bibliotekoje vyks visiems atviros šokio repeticijos. Jums nereikia nei specialaus fizinio pasirengimo, nei kokių nors priemonių ar ypatingos aprangos. Tiesiog pasiimkite patogią avalynę, vandens atsigerti ir prisijunkite.
• Drauge mokysimės šokio žingsnelių pagal šaunią muziką, daug pokštausime, fotografuosimės, o liepos 22 d. visi norintys dalyvaus Tarptautiniame stimpanko festivalyje.
• Ar žinojote, kaip stimpanko subkultūra susijusi su Garliava? Sąsają atskleidžia pavadinimas: GARas (angl. „steam“) ir GARliava, tad angliškai Garliavos pavadinimą galėtume sieti su žodžiu „Steamtown“ – garo miestas, o angliškas žodis „steampunk“ – tai žodžių „garas“ ir „pankas“ junginys.
• Pernai draugiškas bibliotekos ir bendruomenių atstovų kolektyvas pristatė savo stimpankinį šokį tiek Tarptautiniame stimpanko festivalyje, tiek ir „Fluxus Labas“ festivalyje, dar keliuose renginiuose. Bet svarbiausia – patyrė daug smagių bendrystės ir kūrybinės veiklos akimirkų.
• Nelikite nuošalyje – tai puikus ir visiškai nemokamas būdas pagerinti fizinę, psichologinę ir emocinę savo sveikatą! Dalyvių amžius ir skaičius neribojamas. #bibliotekakviecia
PIRMA REPETICIJA:
Balandžio 12 d., 15.30 val.
Vytauto g. 21, Garliava