Kviečiame laimėti inovatyvų žaidimą apie Kauno rajoną su QR kodais!

Paskatinti pažinti tautinės pasaulėjautos šaknis, pakurstyti susidomėjimą etniniu paveldu ir tautos praeities savitumo ženklais – tokį tikslą šiemet išsikėlė Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtą nutarimą minėdama 2023-iuosius kaip Aukštaitijos ir Dzūkijos metus.

Visus metus organizuosime įvairius renginius ir edukacijas aukštaičių bei dzūkų etninį savitumą akcentuojančiomis temomis. O šiandien skelbiame nuotaikingo ir įtraukiančio konkurso pradžią!

Batniavos, Kulautuvos, Raudondvario ir Vilkijos bibliotekos kviečia Jus į svečius! Apsilankę keturiuose Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialuose, galite laimėti inovatyvų žaidimą visai šeimai su QR kodais „Būkime keliautojais ir atradėjais“.

Bandysite laimę? Kodėl gi ne! Štai konkurso sąlygos:

• Aplankykite 4 Kauno rajono bibliotekas, kuriose eksponuojami tautiniai dzūkų bei aukštaičių kostiumai, ir surinkite 4 Lietuvos vėliavos juosteles.

• Pasidarę asmenukių prie tautinių rūbų, Jums labiausiai patinkančią nuotrauką įkelkite į socialinį tinklą „Facebook“ su grotažyme #krsvbiblioteka.

• Iš visų dalyvių nuotraukų burtų keliu išrinksime vieną laimėtoją ir jam įteiksime prizą – inovatyvų edukacinį žaidimą apie Kauno rajoną „Būkime keliautojais ir atradėjais“.

• Nuotraukų laukiame iki kovo 12 d.

Iki pasimatymo Batniavoje, Kulautuvoje, Raudondvaryje ir Vilkijoje!