Kūrybinių atspindžių žavesys

Kovo 17-ąją bibliotekoje įvykęs O. K. dailės klubo tapybos darbų parodos „Metų atspindžiai“ pristatymas buvo kupinas šiltų emocijų, nuoširdaus juoko ir kūrybiškumu alsuojančių pašnekesių. V. Volkovas, vienas iš O. K. klubo narių, taip paaiškino šios parodos ir apskritai meninės kūrybos tikslą bei reikšmę: „Svarbu ne tai, kiek mes čia prikabinome, bet tai, kaip mes džiaugėmės tuo, ką pakabinome. Mums visada svarbu ne tai, ką gauname nutapę paveikslą, o kuo mes tampame. Širdyse susikaupia išmintis, patyrimas, džiaugsmas – tarsi mūsų kraitis. Ši paroda skirta ramybei, grožiui, meilei, džiaugsmui, spalvai. Paroda dar veikia – nueikite ir pamatysite saulę iš abiejų pusių.“

Jau 20 metų skaičiuojančio Olego Karavajevo  dailės klubo nariai siekia džiaugtis savo kūryba, per meną atrasti ir kurti save, be to, atsitraukti nuo kasdienybės ir buities. Kiekvieną šeštadienį dailės klubo nariai renkasi Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir panyra į spalvų, formų paieškas, saviraiškos ir kūrybinius labirintus.

V. Volkovo nuotraukos