Kultūros paso edukacija bibliotekoje – kviečiame registruotis!

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamą Kultūros paso edukaciją „Fotografiniai vaizdai ir kūrybinio rašymo dirbtuvės“. Tai integruota literatūros ir dailės istorijos pamoka 7–9 kl. mokiniams. Joje siekiama supažindinti su Lietuvos fotografijos klasikų darbais, lavinti meninius gebėjimus kūrybinio rašymo dirbtuvėse.

Dalyviams bus pristatomas unikalus Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos meno leidinių skaityklos fotografijos albumų fondas. Patirčių įvairovę garantuoja įdomi edukacijos medžiaga, atskleidžianti Lietuvos fotografijos istoriją ir supažindinanti su klasikais, tokiais kaip pirmasis mūsų krašte panaudojęs fotoaparatą kraštotyros reikalams, nusipelnęs Lietuvos kultūros veikėjas Balys Buračas. Praktinėje dalyje mokiniai kurs savo pasakojimus iš pasirinktų nuotraukų.

Edukacijos dalyviai mokysis analizuoti, turtins dailės istorijos žinias, reflektuos meno kūrinius. Šiuolaikiniame vaizdų kupiname pasaulyje labai svarbu suvokti, ką kiekvienas vaizdas nori mums pasakyti, kokią istoriją jis slepia, kaip ją perskaityti ir galbūt sukurti savąją pasakojimo versiją. Edukacija vyks Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava).

Registruotis galima čia: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/3687

Daugiau informacijos: [email protected]