KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos edukacija – bibliotekoje

Kauno technologijų universiteto Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos (KTU JKM) atstovės Kornelija ir Nora šiandien bibliotekoje papasakojo apie dirbtinio intelekto kilmę, istoriją, dabartį ir – hipotetiškai – intriguojančią bei nenuspėjamą ateitį.

Paskaitoje dalyvavę Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla aštuntokai (8b ir 8e, mokytojos Neringa Mikutaitienė ir Ieva Valutkevičienė) klausė įtraukaus pasakojimo apie žaibišku greičiu tobulėjantį dirbtinį intelektą ir gavo patarimų, kuriuos DI įrankius verta išbandyti. O kad būtų dar smagiau ir informacija dar geriau įsimintų, edukaciją palydėjo KTU JKM prizų dalybos dėmesingiausiems klausytojams, teisingai atsakiusiems į KTU JKM parengtus klausimus ♥

Tai tik maža kruopelė žinių, kurių vaikai ir jaunimas gali įgyti savaitgalinėje Jaunųjų kompiuterininkų mokykloje. Joje siūloma per 20 mokymo programų ir specializacijų moksleiviams nuo 3 iki 12 klasės, metodiką ruošia ir dėsto kvalifikuoti KTU, VDU, Dailės akademijos dėstytojai, gimnazijų mokytojai, IT įmonių atstovai.

„Į kai kurias programas jau nebeturime laisvų vietų, bet kai kur dar yra galimybė užsiregistruoti, jei labai paskubėsite, – ši savaitė jau paskutinė, spalį pradedame mokslo metus!“ – atviravo mokyklos atstovė Nora. Abi viešnios įsitikinusios, jog KTU JKM įgytos IT žinios ir kompetencijos padeda tvirtą pagrindą tolimesnėms studijoms bei sėkmingai karjerai.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja KTU JKM už aktualią ir profesionalią edukaciją. Moksleiviams, besidomintiems inovacijomis, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla – tai puiki vieta atskleisti savo talentus ir kurti ateitį ✨