Knygų mylėtojų klubo susitikimas

Knygų mylėtojų klubo susitikimas
Vakarykščiame Knygų mylėtojų klubo susitikime dalyvavusios 7 aistringos skaitytojos dalijosi įspūdžiais apie perskaitytą Galinos Dauguvietytės knygą „Perpetuum mobile“.
 
Vienos skaitytojos knygą įvertino kaip labai informatyvų tam tikro laikmečio liudijimą. Kitų dėmesį labiausiai patraukė knygoje aprašomos iškilios asmenybės – režisieriai, rašytojai, aktoriai... Išlaikytu santūrumu, orumu, elegancija ir kantrybe daugumai imponavo Galinos Dauguvietytės mama. Taip pat abejingų nepaliko Dauguviečio ir pačios Galinos charakteriai – juos įvardijome kaip gyvenimo avantiūristus. Diskusijos metu kilo retorinis klausimas: ar ši knyga bus įdomi jaunajai kartai, kuri G. Dauguvietytės jau nėra mačiusi ir apie ją išgirs tik iš tėvų ar net senelių? Parodys laikas.
 
Ačiū, kad ateinate ir dalijatės mintimis, išgyvenimais, atradimais!
 
Kitas klubo susitikimas – vėl paskutinį mėnesio trečiadienį, balandžio 24 dieną, 17.00 val. Kalbėsimės apie Giedrės Milerytės-Japertienės knygą „Kai Kaunas buvo Kaunas“. Laukiame bibliotekoje kiekvieno, mylinčio knygas. O ypač tų, kurie neseniai skaitė „Kai Kaunas buvo Kaunas“. Ir tegul diskusijos liejasi laisvai!