Įtraukties mitų gliaudymo teorija ir praktika

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka tęsia savo veiklas gerindama paslaugų prieinamumą įvairių negalių turintiems vartotojams. Vakar Ąžuolyno bibliotekoje dalyvavome mokymuose „Gliaudome įtraukties mitus“ ir naudodami žaidimo metodikas įgudome dekonstruoti negalią supančius mitus, kurių mūsų visuomenėje, deja, dar labai daug. Sociologas, lektorius, darbo su bendruomenėmis ir darbuotojų atsparumu ekspertas bei bendruomenių entuziastas Paulius Godvadas, derindamas teorines žinias ir gausias bei įtraukias praktines veiklas, parodė, kaip vieną po kito įveikti atskirties barjerus ir paversti biblioteką dar svetingesne erdve kiekvienam bendruomenės nariui.

Lietuvos audiosensorinės bibliotekos parengtą informacinį leidinį „Įtraukties mitai“ galite rasti kiekvienoje Kauno rajono bibliotekoje.