IT dienos įspūdžiai

Bibliotekoje IT diena prabėgo veikloms vejant vienai kitą.

Su edukatore Kristina Meilute moksleiviai kūrė atvirukus naudodami Kauno rajono nuotraukas iš bibliotekos projekto – virtualaus gido „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“.

„Besimokydami maketuoti atvirukus, mėgavomės tokiais estetiškais Kauno rajono kadrais, kad besibaigiant darbo dienai norėjosi išskleisti sparnus ir aplėkti mūsų gražųjį kraštą, leisti akims dar sykį pasigrožėti, o širdžiai – pasidžiaugti“, – pasakojo edukatorė. Be to, ši kūrybinė užduotis sujungė ir leido pažymėti iškart dvi datas: IT dieną ir Pasaulinę turizmo dieną (rugsėjo 27-ąją).

Vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė pasidalijo per IT dieną priėmusi Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus 2 klasės mokinius: svečiams ši diena virto įsimintina pažintimi su gausiomis bibliotekos paslaugomis, inovatyviomis metodikomis, gausiu ir moderniu inventoriumi. Laikas sensoriniame kambaryje skriete praskriejo, o edukacinę naudą suteikė atliktos užduotys iš knygelės „Aš – saugus internete“ (Draugiškas internetas).

VDU dėstytojui Šarūnui Ašmantui vadovaujant, vaikai gilinosi į šiuolaikinės robotikos paslaptis.

Beje, Kristina, Vaiva ir Šarūnas bibliotekoje veda būrelius moksleiviams. Kviečiame registruotis. Visi bibliotekos būreliai yra nemokami.