Įspūdingi spalvų keliai bibliotekoje

Įspūdingi spalvų keliai bibliotekoje

Bibliotekoje leidomės į magišką kelionę spalvų keliu. Penktadienį, lapkričio 10-ąją, Virginija Zelenytė-Marcinkevičienė pristatė jau penktąją asmeninę parodą „Kelionė spalvų keliu“.

 

Iš Garliavos kilusi Virginija per parodos atidarymą atviravo visuomet, nuo pat tos akimirkos, kai pradėjo tapyti, idealią savo darbų ekspoziciją įsivaizdavusi būtent taip, kaip jie eksponuojami bibliotekos Parodų salėje. Mokslų daktaro laipsnį turinti menininkė pasakojo apie itin stiprią meninės saviraiškos trauką, neapleidžiančią jos net labiausiai užimtais gyvenimo tarpsniais. Nei mokslo aukštumų siekiai, nei tapimas mama neprivertė pamiršti tapybinių užmojų. „Absoliučiai visi šie darbai, kuriuos matote, yra nutapyti naktimis“, – atskleidė kūrėja.

 

Su O. K. dailės klubu Virginija yra dalyvavusi įvairiuose pleneruose, pristačiusi savo darbus parodose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

 

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Parodų salėje ryški, gyva, ekspresyvi V. Zelenytės-Marcinkevičienės kūryba bus eksponuojama visą lapkričio mėnesį. Kviečiame apsilankyti!