Gražinos Kibildienės tapyba

Spalio pradžią bibliotekoje perregimu lengvumu ir svajingumu paženklino Gražinos Kibildienės personalinė tapybos darbų paroda.

Tą pačią dieną Gražina šventė dvi puikias šventes – gimtadienį ir personalinės parodos atidarymą. Tad ir susirinkusiesiems buvo dvigubai smagiau sveikinti iškilmių „kaltininkę“ net dviem progomis iš karto.

Gražinos kelias į spalvų ir formų magija alsuojantį pasaulį – ne rožėm klotas. Jai ne visuomet lengva suderinti itin atsakingą darbą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose su meniniu polėkiu ir rasti viskam pakankamų laiko resursų. Bet jos darbai paliudija, kad kūrybingai ir užsispyrusiai moteriai nieko nėra neįmanomo! Savo kūrybinėms mintims išreikšti tapytoja neretai renkasi lengvumo, sapnų, pasąmonės, gelmės simbolius, pavyzdžiui, plunksnas ir sapnų gaudykles, mėgaujasi žemės ir vandens atspalvių žaisme.

O. K. dailės klubo narės Gražinos Kibildienės personalinė tapybos darbų paroda bibliotekos III aukšte, Konferencijų salėje, bus eksponuojama iki spalio 21 d. Kviečiame apsilankyti!