Fotografijų konkursas moksleiviams

„Oi žirge, žirgeli!“ – tai dar viena puiki proga Jums, mielieji Kauno rajono moksleiviai, parodyti savo kūrybiškumą ir būti pastebėtiems!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skelbiamame fotografijų konkurse, skirtame Žirgo metams paminėti, kviečiami dalyvauti Kauno rajono 1–12 klasių moksleiviai. Dalyviai bus suskirstyti į 3 grupes: 1–4 klasių, 5–8 klasių, 9–12 klasių.

Vienas dalyvis gali atsiųsti 1–3 nuotraukas el. paštu [email protected] (rekomenduotina per interneto platformą https://wetransfer.com/).

Darbus vertins profesionalūs fotomenininkai, o kiekvienos dalyvių grupės pirmosios vietos laimėtojai bus apdovanoti diplomais ir prizais (juos rengę mokytojai – Viešosios bibliotekos direktoriaus pažymomis).

Darbų laukiame iki rugpjūčio 14 d. 17.00 val. Konkurso nuostatus rasite čia.

Atkreipkite dėmesį: svarbu, kad be klaidų nurodytumėte savo el. pašto adresą, nes juo gausite kvietimus į konkurso baigiamąją šventę.