Europos diena

Minėdami Europos dieną, akcentuojame taikos ir vienybės Europoje svarbą. O taika ir vienybė vargiai įmanomos be gilesnio tarpusavio bendrystės supratimo. Stiprindama šiuos supratimo pamatus, į neformaliojo ugdymo veiklas biblioteka įtraukė susijusių temų.

• Bibliotekos darbuotojai azartiškai sudalyvavo Europos egzamine „Išspręsk, o tada švęsk“.
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos 5 kl. mokiniai sprendė „Kahoot“ viktoriną ir klausėsi išsamaus pasakojimo, kaip buvo įkurta ES.
Vaikų centro lankytojai virtualiai keliavo po Europos Parlamentą.
Suaugusiųjų abonemento skaitytojai buvo kviečiami susipažinti su knygų paroda „Europos rašytojai“.

Europos diena suteikė galimybę bibliotekos lankytojams (ir, ne paslaptis, patiems darbuotojams) giliau susipažinti su Europos Sąjungos vertybėmis, tokiomis kaip demokratija, laisvė, žmogaus teisės ir teisinė valstybė. Tai paskatino geriau suprasti ES veiklą, svarbą ir naudą kasdieniame gyvenime.