ES finansavimas kultūrai

Kauno rajono kultūros organizacijų atstovai bei kūrėjai rinkosi Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kad pasidalytų rūpesčiais ir gautų naudingų patarimų, kad daugiau sužinotų apie programas, procedūras ir įvairias naujoves bei plačias galimybes, susijusias su kultūros projektų finansavimu Europos Sąjungos lėšomis. Nemokamame renginyje kalbėjo Kamilė Čelutkaitė – ES programos „Kūrybiška Europa“ biuro (Kūrybiškos Europos biuras / Creative Europe Desk LT) Lietuvoje vadovė ir KULTŪRA paprogramės koordinatorė; Gintauta Žemaitienė – „Europos horizonto“ veiksmų grupės „Kultūra, kūrybiškumas ir įtrauki visuomenė“ ir ES miestų misijos nacionalinė kontaktinė atstovė; Asta Kulbačiauskienė ir Vilma Zurzė – ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių programos (CERV kontaktinis punktas) nacionalinio kontaktinio punkto Lietuvoje atstovės. Lektorės išsamiai atsakė į auditorijos klausimus ir teikė individualias konsultacijas iš anksto užsiregistravusiems interesantams. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje renginį organizavo ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kartu su „Europos Horizonto“ ir ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (CERV) programų kontaktiniais punktais Lietuvoje. Išsamesnės žinios apie ES finansavimą kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui suteiks šio sektoriaus darbuotojams daugiau galimybių tapti sėkmingai įgyvendinamų projektų partneriais ir koordinatoriais.