„Delfi Plius“ – išalkusioms smegenims

▬ Žiniasklaidos kanalas „Delfi Plius“ pateikia didžiausią turinio įvairovę. Kviečiame nemokamai juo naudotis šiose Kauno rajono bibliotekose:

• Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Garliavoje)
• Domeikavos bibliotekoje
• Kačerginės bibliotekoje
• Karmėlavos bibliotekoje
• Raudondvario bibliotekoje
• Ringaudų bibliotekoje
• Vilkijos bibliotekoje

KUO ĮDOMU?

▬ Turinys. Skaityk, žiūrėk, klausyk
Profesionalūs žurnalistiniai tyrimai, „Bloomberg“ ir „The Economist“ tekstai lietuviškai ir visas mokamas turinys vienoje vietoje.

▬ Dokumentika. Filmai, verti valandos gyvenimo
Dokumentiniai filmai, žurnalistiniai tyrimai ir pasakojimai, specialūs interviu ir išskirtinės istorijos. Tikroji žurnalistika vaizdo pavidalu.

▬ Žaidimai vaikams ir protmūšiai suaugusiesiems
Nuo lavinančių, kartu su mokytojais kurtų žaidimų vaikams iki protų mūšio suaugusioms ir patyrusioms galvoms.

▬ Tinklalaidės norintiems įsigilinti, mėgstantiems įsiklausyti
Kai kurios temos reikalauja platesnių atsakymų ir laiko įsigilinti. Pokalbiai apie politiką, karybą, sportą ar socialinį gyvenimą.

▬ Konferencijos: garsiausi pranešėjai Jūsų ekrane
Konferencijų įrašai, garsiausi pranešėjų pranešimai ir tiesioginės konferencijų transliacijos.

Dėl prisijungimo informacijos kreipkitės į bibliotekos darbuotoją.