Dailyraščio konkursas vėl laukia gausių būrių dalyvių!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka tradiciškai skelbia kasmetinį dailyraščio konkursą! Kviečiame dalyvauti Kauno rajono moksleivius ir suaugusiuosius.

Šiųmetis konkursas „Lietuvos metai“ yra skirtas literatūros klasiko Kristijono Donelaičio 310-osioms gimimo metinėms bei Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Prisimename, kaip entuziastingai ir gausiai dalyvavote ankstesniuose bibliotekos organizuotuose dailyraščio konkursuose. Šie prisiminimai šildo širdis ir įkvepia viltį, jog šiemet bus dar geriau ir dar daugiau darb7. O mums, darbuotojams, – dar daugiau galvos skausmo ir dvejonių, kaip išrinkti tuos pačius geriausius. Bet nesiskundžiame, priešingai: su džiaugsmu skelbiame konkurso pradžią ir nekantriai laukiame Jūsų dailyraščio darbų iki vasario 29 d. 17.00 val.

Konkurso nuostatus rasite paveikslėlių galerijoje.