Biblioteka – vieta, kur renkasi laimingi žmonės

Įsisukę į kasdienių rūpesčių verpetą, dažnai nė nepastebime, kad pamiršome šypsotis. Pamiršome save palepinti ir savimi pasirūpinti. Pamiršome švelnesnį žodį pasakyti artimui. Pamiršome nustoti reikalauti ir pradėti duoti. Pamiršome puoselėti laimės įpročius. Kovo 20-ąją, Tarptautinę laimės dieną, Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka surengė savo skaitytojams akciją „Būk laimingas“. Siekėme priminti, kad visai paprastos malonios smulkmenos paskatina žmogų matyti šviesiąją gyvenimo pusę ir stiprina pozityvią mąstyseną bei emocinę pusiausvyrą. Kiekvieną bibliotekos lankytoją tądien kvietėme nusišypsoti, pasivaišinti laimės saldainiais ir dovanojome bibliotekos dailininkės Dainoros Minkevičiūtės pagamintus knygų skirtukus su sentencijomis apie laimę. Biblioteka kvepėjo ką tik supjaustytomis šviežiomis citrinomis, nes jų skleidžiamas aromatas žmogų tonizuoja, suteikia optimizmo, skatina protinę veiklą. Dėkojame bibliotekos lankytojams už žibančias akis, už gerus žodžius, už nuoširdų bendravimą ir visiems linkime būti labai labai laimingiems!