Biblioteka dovanoja šilumą Ukrainos žmonėms

Neabejojame – jau girdėjote, kad Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka inicijavo ir vykdo paramos Ukrainai akciją „Biblioteka dovanoja šilumą Ukrainos žmonėms“. Ją sudaro dviejų rūšių veiklos: kojinių mezgimo dirbtuvės ir apkasų žvakių liejimo dirbtuvės.

Sausį ir vasarį bibliotekoje vykusių mezgimo dirbtuvių metu patyrusi mezgėja dalijosi amato paslaptimis, biblioteka vaišino susirinkusiuosius arbata, o lankytojos kūrė jaukią atmosferą, įkvėptą noro daryti gerus darbus. Kita šios akcijos dalis – apkasų žvakių dirbtuvės. Bibliotekoje jau pagamintas ne vienas šimtas žvakių, nes prie šių veiklų noriai prisijungė ne tik bibliotekos lankytojai, bet ir patys bibliotekininkai.

Širdinga padėka skiriama visiems, kurie dalyvavo dirbtuvėse, kurie aukojo dirbtuvėms reikalingus reikmenis, kurie dovanojo pirktines kojines ir kitką. Džiaugdamiesi ir didžiuodamiesi galime akcentuoti, kad 30 bibliotekos padalinių irgi labai aktyviai įsitraukė į Ukrainos palaikymo akciją: atokiuose Kauno rajono miesteliuose veikiančiose bibliotekose susibūrę žmonės ir kojines mezgė, ir žvakes liejo, ir geromis mintimis bei linkėjimais šias dovanas apipynė. Akcijai pasibaigus, visos lietuvių širdžių gerumu sušildytos dovanėlės iš Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir padalinių keliaus į karo frontą.

Kviečiame į paskutines dirbtuves Garliavoje:

• Vasario 9 d. 11 val. – kojinių mezgimas.
• Vasario 10 d. 16 val. – žvakių liejimas.
• Vasario 18 d. 12 val. – žvakių liejimas.