Barboros Ažukaitės parodos atidarymas

Džiaugiamės galimybe jau antrą kartą Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centrą papuošti Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos auklėtinės Barboros Ažukaitės piešiniais ir parodos atidarymo metu pasiklausyti, kaip gimsta ir yra įgyvendinamos jaunosios menininkės idėjos.

Bibliotekoje apsilankiusi Barbora Ažukaitė pristatė savo darbus ir apie juos diskutavo su Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos 3–4 klasių mokiniais bei jų meno būrelio vadove Igne Masalskiene. Jaunoji menininkė papasakojo vaikams apie save, kaip ieško ir randa paveikslų temas, kurie jos darbai labiausiai išsiskiria ir labiausiai patinka, kokias priemones ir technikas naudoja savo kūryboje. Susitikimą paįvairino praktinė Barboros pamokėlė apie iškiliaspaudės grafikos techniką: mokiniai turėjo galimybę pasigaminti atspaudą naudodami lino raižinį.

Barbora Ažukaitė – ne vieno konkurso dalyvė, užėmusi antrą vietą tarptautiniame piešinių, tautodailės dirbinių ir literatūrinių miniatiūrų konkurse ,„Laisvės ženklai aplink mus“, gavusi diplomą už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų piešinių konkurse „Šv. Pranciškus – gyvūnų globėjas“. Savo darbus eksponavo personalinėse parodose „Piešimo priemonių gyvenimas“ (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje, Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje) ir „Modernioji Kauno architektūra“ (Kauno Palemono gimnazijoje).

Kviečiame į Vaikų centrą (Vytauto g. 21, Garliavoje) aplankyti talentingosios Barboros Ažukaitės piešinių parodą. Paskubėkite, paroda eksponuojama iki lapkričio 12 d.

Vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė