Aplinkosauginis ir socialinis tvarumas

Plėtodama bendradarbiavimo ryšius su socialinės terapijos namais „Akvila“, biblioteka reguliariai kviečia akviliečius į įvairias kūrybines veiklas. Pastarasis susitikimas buvo skirtas savęs pažinimo, saviugdos ir savišvietos temoms.

Pirmiausia susirinkusieji, naudodamiesi asociatyvinėmis kortelėmis, gavo užduotį sugalvoti ir apibūdinti: jeigu kada nors rašytumėte knygą, kaip atrodytų jos viršelis? Toliau gilindamiesi į savęs pažinimą, akviliečiai priėmė kūrybinį iššūkį: iš žurnalų iškarpų dėliojo savo norų ir svajonių koliažus.

Ši bibliotekos edukacija sujungė dvi itin svarbias nūdienos vertybes: aplinkosauginį tvarumą (nes kuriama naudojant antrines žaliavas) ir socialinį tvarumą (bibliotekos atvirumas ir dėmesys kitaip galintiems žmonėms).