Akcija „Gerumas šildo“ Ežerėlio slaugos namuose

Lapkričio 27d. Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus narės – Danguolė Barkauskienė, Giedrė Jaugienė – ir skyriaus pirmininkė Daiva Jankauskienė lankėsi Ežerėlio slaugos namuose. Ne kiekvienam šventinis laikotarpis sukelia spindesį akyse ar švenčių laukimo džiugesį širdyje. Tačiau visi kartu mes galime tai pakeisti – suteikti senoliams džiaugsmo, kalėdinio stebuklo laukimo ir vilties! Bibliotekininkės būtent tai daro akcijos „Gerumas šildo“ veiklomis.

Tęsdami Ežerėlio slaugos namų rėmimo akciją, kaip ir kasmet, prieš didžiąsias metų šventes pas senolius vykome su šiltomis ir saldžiomis dovanomis, taip pat su gėrybėmis sielai – knygomis. Tačiau didžiausia dovana senoliams tapo ir vakarą prieš adventą praskaidrino nuostabus koncertas, kurį dovanojo Babtų moterų choras „Gynia“, vadovaujamas Danutės Šakalienės. Šilti žodžiai, dovanos ir dainos tą žvarbų žiemos vakarą sušildė ne vieno širdį. Ežerėlio slaugos namų direktorė Irena Tamulevičienė ir senjorai dėkojo atlikėjams ir bibliotekininkėms už gražų bendradarbiavimą. Mes tariame AČIŪ visam Ežerėlio slaugos namų kolektyvui už šiltą priėmimą. Džiaugdamiesi besitęsiančia tradicija, dėkojame visiems, prisijungusiems prie akcijos „Gerumas šildo“. Juk visuomet maloniau duoti ir dovanoti nei imti.

LBD Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus pirmininkė D. Jankauskienė