Žiemos atostogų laikas bibliotekoje

Žiemos atostogų metu Liučiūnų bibliotekoje vyko vaikų užimtumo programa. Nuotaikingai nusiteikę vaikai rinkosi į kalėdiškų nuotaikų gaubiamą biblioteką. Kiekvieną dieną žaidė skirtingus stalo žaidus, kurių atsinešdavo iš namų, nes norėjosi išbandyti su draugais Kalėdų Senelio dovanas.

Užsiėmimo metu kūrime raktų pakabukus iš deimantinės mozaikos. Piešėme fraktalus, dėliojome mozaikas iš plastikinių rutuliukų, varžėmės šaškių lentoje, skaitėme knygeles ir žurnalus, žiūrėjome filmus, žaidėme kompiuterinius žaidimus, sprendėme galvosūkius, spalvinome, piešėme. Trijų Karalių dieną bibliotekininkė supažindino susirinkusiuosius su trumpa istorija apie Tris Karalius, įsivaizdavome esantys karaliai, net prireikė susikurti karūnas. Nespėjome pajusti, kaip greit prabėgo paskutinė žiemos atostogų savaitė.

Parengė Liučiūnų padalinio vyr. bibliotekininkė G. Demenienė