Vaikų vasaros užimtumo programa Šlienavos bibliotekoje

Nuo liepos pradžios Šlienavos bibliotekoje vyko antroji vaikų vasaros užimtumo programos savaitė „Atradimų biblioteka“. Vaikai aktyviai įsitraukė į vasaros skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“. Kiekvieną dieną ne tik skaitome, bet ir darome įvairius darbelius, pavyzdžiui, spalvinimas kreidelėmis, muilo gamyba, spalvoto smėlio edukacija, piešimas ant akmenėlių. Aišku, vaikams svarbiausia yra žaidimai kieme, ypač patinka slėpynės, „Broleli, gelbėk“, „Vilke, kiek valandų?“, „Valgoma-nevalgoma“ ir kiti. Draugų būryje visada yra smagu, laikas prabėga nepastebimai.

Antrąją vaikų vasaros užimtumo programos savaitę Šlienavos bibliotekoje daug veiklų skyrėme artėjančiai Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Valstybės dienai. Karalius Mindaugas suvienijo ir sustiprino Lietuvos valstybę. Ta proga su vaikais kūrėme karūnas įvairiomis technikomis: naudodami 3D rašiklius ar iš popieriaus.

Dar viena puiki edukacija – atvirukų gamyba naudojant įvairias aplikacijas, derinant spalvas ir formas. Kiekvienas atvirukas tikrai ras paskirtį, bus padovanotas gimtadienio ar kita proga. Kasdien smagiai leidome laiką bibliotekos kieme, atradome daug grupinių žaidimų. Ačiū vaikams už smagias akimirkas, draugystę ir sutarimą, ačiū už gražias gėles ir saldumynus vaikučių mamytėms! Iki kitų susitikimų bibliotekoje!