Vasaros ieškojimai su knyga Neveronių bibliotekoje

Vaikų vasaros užimtumą šiemet pradėjome tikru birželio šurmuliu. Labai džiaugėmės, kad dalyvių nepritrūkome, o norinčių tik daugėjo. Vaikai mėgsta svajoti ir fantazuoti, kas rytą skaitėme knygeles atsižvelgdami į jų poreikius ir rinkdamiesi tekstus, skatinančius kūrybiškumą. Vaikai išgirdo apie šachmatų šalį, susipažino su figūrėlėmis ir net sužaidė kelias partijas. Pasveikino Kęstutį Kasparavičių su ką tik atšvęstu jubiliejumi, susipažino su jo knygelėmis, skaitėme pasaką „Braškių diena“, ragavome kvapnių braškių. Skaitėme knygas pagal akcijos „Vasara su knyga“ užduotis.

Edukacijos išmokė ne tik kūrybiškumo, bet ir daug susikaupimo, kantrybės. Sunkų darbą atpirkdavo netikėti rezultatai. Vaikai kūrė Joninių puokštę vazoje, pynė apyrankes iš gumyčių, kreidelėmis piešė ant juodo popieriaus. Paskutinę užimtumo programos dieną kūrėme didžiulį bendrą plakatą.