Vasario 16-oji paminėta Vandžiogalos bibliotekoje

Šventiškai pasipuošę Vandžiogalos gimnazijos darželio grupės ugdytiniai, laikydami rankose trispalves, rinkosi į biblioteką paminėti svarbios Lietuvai datos – Vasario 16-osios. Renginio metu vaikai sužinojo, jog vėliava nupiešta ant visų po pasaulį skraidančių Lietuvos lėktuvų, ant laivų, besivaržančių sporto varžybose. Ji šventiškai puošia pastatus ir kasdien plazda mūsų širdyse. Lietuvos vėliava tapo ir reikšminga padėka už pilietiškumą, aktyvumą, kūrybingumą, įkvepiančias mūsų krašto žmonių idėjas bei iniciatyvas.

Norėdami pavaizduoti meilę Tėvynei, mažieji svečiai aplikavo vėliavėles ir statė pilį. Ačiū mokytojai Zitai Žarnauskienei už bendrystę ir unikalią dovaną bibliotekai – megztą trispalvę vėliavą. Džiaugiamės ir didžiuojamės atšventę Lietuvos gimtadienį, nes Vasario 16-oji – puikus laikas ir tinkama data skiepyti pilietines bei tautines vertybes, kad vaikai suprastų, jog jie yra gražiausia tautos dalis.

Parengė Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Audronė Montvydienė