Vaikystės lobiai Neveronių bibliotekoje

Rugpjūtį jaunieji moksleiviai, jau patyrę nemažai vasaros įspūdžių, gerai pailsėję, pasiilgę  draugų, sugužėjo į paskutinę šiemet bibliotekos organizuojamą užsiėmimų savaitę „Kur slepiasi vaikystės lobiai“. Stovykloje skaitėme atrinktas knygas, atlikome kūrybines užduotis, atskleidžiančias perskaitytų tekstų personažus, charakterius. Visi džiaugėsi pasidarytu baltu pūkuotu katinu pagal J. Gray knygelę „Katinas Naguotis“, stropiai tapė mažus piešinius, mokėsi pinti bambukinę virvelę, sužinojo, kaip įdomiai galima sukurti paveikslą; naudodami augalų lapų atspaudis, sukūrė bendrą įspūdingą plakatą. Kiekviena edukacija vaikus džiugino, lavino jų vaizduotę ir ugdė kūrybiškumą. Geros emocijos, prasmingas vasaros laikas – tai greitai prabėgsiančios vaikystės lobiai.

Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Grybienė