Vaikų vasaros užimtumo programa Babtų miestelio bibliotekoje

Šiemet vasarėlė palepino geru oru, puikiomis emocijomis, įvairiomis kūrybinėmis edukacijomis. Vaikų užimtumo programos visose pamainose Babtų bibliotekoje dalyvavo 30 vaikų. Pirmoje pamainoje „Geriausias poilsis bibliotekoje“‘ susibūrę vaikai daug bendravo, skaitė, dalyvavo skaitymo skatinimo akcijoje „Vasara su knyga“, kūrė įvairius kūrybinius darbelius, žaidė įdomius stalo žaidimus. Visi pripažinome, kad daugeliu atveju geriausias poilsis – bibliotekoje, ypač kai tėveliai darbuose. Antroje pamainoje „Renkuosi, kuo būti“ kiekvieną dieną atrasdavome naujų dalykų apie įvairiausias profesijas! Tiek knygas, tiek kūrybinius darbelius susiejome su šiomis temomis.

Trečią pamainą pakrikštijome „Vasaros malonumais“, daugelį užsiėmimų atlikdavome lauke, žaidimų aikštelėje: žaidėme sportinius, stalo žaidimus. Vasaros malonumus vainikavo skanūs ledai ir nuostabios dizainerės Rimutės Mikalauskienės sapnų gaudyklės ,kurios tikrai sugavo ne vieną gražų vasarišką vaikų sapną!

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė