Vaikų vasaros užimtumas Ilgakiemio bibliotekoje

Rugpjūčio 20–24 dienomis Ilgakiemio bibliotekoje vyko jau trečioji šiais metais vaikų vasaros užimtumo programa „Spalvų terapija“. Kasdien vaikai drauge skaitė knygeles, statė „Minecraft“ gamtai draugišką miestą, sportavo lauke: žaidė kvadratą, krepšinį, badmintoną, kėgliais, važinėjo dviračiais. Daug laiko skyrėme menui – vaikai piešė ant akmenėlių akrilo dažais, darė dėžutes koliažo technika panaudodami senus žurnalus, dirbo su 3D pieštukais. Penktadienį mažieji tapė akrilu ant drobės bendrą paveikslą, o šeštadienį mokėsi nerti vąšeliu ir makramė technika darė apyrankes. Edukacijas padėjo vesti bibliotekos draugė Onutė Danilčikienė, šeštadienį vąšeliu nerti išmokė Zita Ganusauskienė. Kas dieną vaikus javainių batonėliais vaišino Ilgakiemyje įsikūrusi įmonė UAB „Naujasis Nevėžis“. Ačiū visiems dalyviams ir kiekvienam, prisidėjusiam prie vaikų vasaros užimtumo programos įgyvendinimo bibliotekoje.

Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė