Vaikų poeto Martyno Vainilaičio poezijos rytmetis Vandžiogalos bibliotekoje

Sausio 27 d. į biblioteką atskubėjo Vandžiogalos darželio ugdytiniai ir jų mokytoja Zita Žarnauskienė. Bibliotekoje vyko popietė „Vaikų poetą Martyną Vainilaitį prisimenant“, skirta rašytojo 90-osioms gimimo metinėms paminėti. Martynas Vainilaitis buvo vienas iš nedaugelio lietuvių poetų, rašančių tik vaikams.

Bibliotekos svečiai dėmesingai vartė rašytojo knygeles, klausėsi eiliuotos pasakos „Ežio namas“ įrašo. Paskui nutarėme ir mes su vaikais pasigaminti po ežiuką iš popieriaus. Taip bibliotekoje atsirado visa ežiukų šeimyna. Popietės pabaigoje, skambant linksmai dainelei „Ežio namas“, visi kartu dainavome ir šokome.

Nuoširdžiai dėkoju mokytojai Zitai Žarnauskienei už bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą bibliotekos veiklose.

Parengė Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė