Vaikų poetė Zita Gaižauskaitė Vilkijoje

Ir užpustė, ir užsnigo

Rudą meškiną prie knygų.

Garsiai juokės pasakaitė,

Kad lokys jos dar neskaitė.

Sausio 26 dieną į susitikimą su mažaisiais Vilkijos lopšelio-darželio „Daigelis“ ugdytiniais vaikų poetė Zita Gaižauskaitė atvyko persirengusi personažu Eilėraščių Teta. Įbėgusi į salę, pradžiugino susirinkusiuosius gražiomis eilėmis apie varliuką. Į savo spektaklį poetė įtraukė daug vaikučių – pasipuošę įvairių personažų kaukėmis, mažyliai persikūnijo į meškiuką, mažąjį ežiuką, išdidųjį briedį, baisųjį vilką, pelėdą, šarkelę ir kt. Jie noriai vaidino kartu su rašytoja ir atsakė į užduotus klausimus.

Laukdami viešnios, darželinukai išmoko eilėraštukų ir juos padeklamavo. Zita Gaižauskaitė dovanojo savo knygelių grupių auklėtojoms. Vaikai garsiai dėkojo rašytojai už apsilankymą.

Nuoširdžiai dėkoju lopšelio darželio „Daigelis“ bendruomenei už šiltą priėmimą ir dovanas, taip pat ačiū už gražią bendrystę kolegėms – Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorėms Sandrai Žydaitienei bei Vaivai Steponaitienei.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė