V. Mykolaičio-Putino eilės Neveronių bibliotekoje

Sausio 25 d. Neveronių bibliotekoje vyko literatūrinė popietė „Vienumoje su Vincu Mykolaičiu-Putinu“, skirta rašytojo 130-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginį atidarėme Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuotų garsinių skaitymų įrašu. Klausėmės ištraukos iš Aldonos Ruseckaitės romano „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“.

Bibliotekos darbuotoja papasakojo susirinkusiesiems apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Renginio dalyviai nekantravo išgirsti gyvai skambančių klasiko eilių, o jas skaityti mielai sutiko Neveronių gimnazijos 9 klasės moksleivė Gustė Miškinytė. Gustė labai nudžiugino bei nustebino klausytojus pristačiusi ir savo jaunatvišką, bet išskirtinai emocingą kūrybą.

Aktyvi bibliotekos skaitytoja Marija Šriupšienė atėjo nešina savo poezijos rinkiniu nedidelėje knygelėje. Vakaras kaipmat sutirpo besiklausant skirtingų kartų kūrybos.

Parengė vyr. bibliotekininkė Gražina Grybienė