Trečioji vaikų vasaros užimtumo savaitė Šlienavos bibliotekoje

Spalvinga, žaisminga, nuotaikinga ir produktyvi – tokia buvo trečioji vaikų vasaros užimtumo savaitė Šlienavos bibliotekoje. Nuveikėme daug darbų, pavyzdžiui, mėlynieji antspaudai, spalvoto smėlio kompozicijos, akmenėlių taškavimas, EBRU menas (ne tik ant popieriaus lapo, bet ir ant akmenėlių), kaktusai iš akmenėlių ir kt. edukacijos. Kiekvienos kūrybinės veiklos metu buvo skaitomos ir aptariamos knygos. Mūsų užsiėmimus paįvairino viešnia – LSMU gimnazijos biologijos mokytoja, bibliotekos skaitytoja ir savanorė Simona. Vaikus pradžiugino įvairūs bandymai, paprasti, bet efektingi. Taip pat vaikai puikiai kūrė vaidybines situacijas su pasiūlytais daiktais. Visiems labai patiko, negailėjo aplodismentų vieni kitiems ir susižavėjimo šūksnių. Tariame AČIŪ Simonai. Užsiėmimų dalyviai dalyvavo Kauno rajono savivaldybės surengtame skaitymo skatinimo konkurse „Aš – knygos ambasadorius“, taip pat konkurse „Skaitom visur“. Berniukai dalyvauja skaitmeninio kūrybiškumo konkurse „Gamtai draugiškas namas“. Labai smagu paminėti, kad keletas užsiėmimo dalyvių įveikė vasaros skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“. Baltijos kelio 35-mečiui su vaikais kūrėme įvairią atributiką, susijusią su Baltijos keliu, panaudodami 3D pieštukus. Smagus laikas bibliotekos kieme, žaidžiant įvairius žaidimus, prabėgo labai greitai. Dėkoju visiems dalyviams už draugiškumą, norą sužinoti kažką naujo, už kūrybą ir smagų laiką. Iki naujų susitikimų bibliotekoje!

Šlienavos bibliotekos vyr .bibliotekininkė E. Grušienė