Susitikimai Domeikavos bibliotekoje

Šiandieną bibliotekoje vyko kūrybiniai darbai elektroninėje erdvėje. Pasitelkę internetinį grafinio dizaino įrankį „Canva“, su SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus vaikais kūrėme kompozicijas „Originali žiema“.

Kūrybiškumu vaikai apdovanoti iš prigimties – kiekvienas kuria savitai, unikaliai, nepakartojamai... Todėl pasitelkę vaizduotę, išradingumą ir interpretacijos savitumą sukūrėme tikrai originalius kūrinius. Savo kompozicijas vaikai išsisaugojo, kad galėtų parodyti tėveliams, o mes šią edukaciją sutarėme dar pakartoti ir įgyvendinti naujus kūrybinius įkvėpimus!

Jau tradicija tapo, kad Domeikavos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Ingos Saldukienės mokiniai pristato užklasinio skaitymo knygeles netradicinėje aplinkoje – bibliotekoje. Vaikai noriai perskaito netgi po penkias knygeles, įdomiai apie jas papasakoja ir paskatina skaityti draugus. Linkime gero skaitymo!

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Zykutė